• Bemutatkozás, történet

Letöltések

EU szakképzési hét az "Orlay"-ban

EU szakképzési hét

A szakképzés európai hetét az Európai Bizottság hirdette meg abból a célból, hogy az Európa-szerte megrendezésre kerülő helyi, regionális és nemzeti rendezvények révén vonzóbbá tegye a színvonalas szakismereteket biztosító és minőségi munkahelyek betöltését lehetővé tévő szakoktatást és szakképzést. A szakképzés európai hetén részt vevő érdekeltek lehetőséget kapnak arra, hogy megosszák egymással a szakképzés terén elért azon kiemelkedő eredményeiket, innovatív oktatási gyakorlataikat és sikeres szakmai programjaikat, amelyek ösztönözik a gyakornoki képzést, a munkahelyi tanulást, a továbbképzést, az átképzést, valamint a vállalatok és az oktatás közötti fenntartható együttműködést.

Iskolánk is csatlakozott a kezdeményezéshez! Az alábbi programok valósulnak meg:

"nyitott kapuk"-típusú rendezvény

December 7-én (szerdán) és 8-án (csütörtökön) 9 órától 13 óráig cukrászok, szakácsok, pincérek, eladók látványos bemutatót tartanak adventi hangulatban

Üzemlátogatás

üzemlátogatás

December 6-án (kedden) iskolánk végzős tanulói Wiener Neudorf-ban lévő LKW Walter szállítmányozással foglalkozó cégébe tesznek üzemlátogatást.

LKW Walter