9700 Szombathely,
Nagykar utca 1-3.

Különös közzétételi lista

A felvételi lehetőségről szóló tájékoztató

A szakgimnáziumi, szakközépiskolai tanulmányok megkezdésének alapfeltétele a sikeres felvételi vizsga.

A felvételi elbírálás során a tanulók rangsorát valamennyi osztályunkban az általános iskola 7. osztály év végi és 8. osztály félévi érdemjegyei alapján állítjuk össze, központi felvételire nincs szükség. A preferált tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, idegen nyelv.

Általános, felvételi eljárás keretében: a központilag kiadott jelentkezési lapon jelentkezhet a tanuló. Egy jelentkezési lapon az iskola több tagozata is megjelölhető.

További információk és aktualitások a Felvételi eljárás (Hírek, információk) menüpontban található.