Iskolai honlap megújítása

Az iskolai honlap átalakításán, megújításán fáradozunk, és szeretnénk kikérni mindenki véleményét.
A kérdőív kitöltésével nagyban segítené munkánkat. Az alábbi lehetőségek közül választhat a kérdőívben:

"University" "School54" "University104" "School" "Educon"

Az új weblap fejlesztését a http://keri-szhely.sulinet.hu/2018 címen lehet nyomon követni.

Szakiskolások középiskolája (Érettségire felkészítő)

Az iskolatípus célja az, hogy olyan ismereteket nyújtson, illetve olyan készségeket, képességeket fejlesszen, amelyek átfogják az általános műveltség középiskolai körét. Ugyanakkor tekintetbe kell venni azt, hogy a 3 éves szakiskolai program során az alacsony közismereti óraszámok miatt nem nyílt lehetőség arra, hogy a tanulók az elvégzett évfolyamokon maradéktalanul elsajátítsák a Nat-ban előírt követelményeket, ezért itt a hiányok pótlására különösen nagy hangsúlyt fektetünk.

A jelentkezés feltétele a bemutatott iskolai rendszerű nevelésben-oktatásban szerzett (nem tanfolyami), államilag elismert szakképesítésről kiadott bizonyítvány!

NAPPALI munkarendű érettségire felkészítő

Belépési feltételek: államilag elismert OKJ bizonyítvány
Kimenet: Érettségi bizonyítvány
Fő idegen nyelv: német

Ezt az iskolatípust azoknak javasoljuk, akik frissen szereztek OKJ-s szakmai bizonyítványt, és még további 2 évig nappali munkarendű iskolába szeretnének járni. Dolgozni nem, vagy csak diákmunkával szeretnének. Ismereteiket szeretnék bővíteni, mélyíteni, illetve felsőfokú oktatási intézménybe, magasabb OKJ-s képzésre kívánnak jelentkezni.

Tagozat: Nappali | Képzési idő: 2 év | Évfolyamok: 12/1-2.

ESTI munkarendű érettségire felkészítő

Belépési feltételek: államilag elismert OKJ bizonyítvány
Kimenet: Érettségi bizonyítvány
Fő idegen nyelv: német

Ezt az iskolatípust azoknak javasoljuk, akik rendelkeznek OKJ-s szakmai bizonyítványt, és 2 év esti munkarendű iskolába szeretnének járni. Szeretnének mellette dolgozni, de ismereteiket bővíteni, mélyíteni kívánják, illetve magasabb OKJ-s képzésre szeretnének a későbbiekben jelentkezni.

Tagozat: Esti | Képzési idő: 2 év | Évfolyamok: 12/1-2.