9700 Szombathely,
Nagykar utca 1-3.

Gyakorlati képzés

Munkanaplóról tudnivalók

A munkanaplót a tanuló vezeti!

A munkanapló - hasonlóan a foglalkozási naplóhoz - a gyakorlati képzés kísérő dokumentuma. A munkanaplót a tanulók a szakképző iskolában tudják beszerezni.

Tartalmazza:

• a tanuló, iskola és munkahely adatait,
  • szakoktatók, gyakorlati oktatásvezető nevét,
  • szakképzéssel kapcsolatos dokumentumok elérhetőségét,
  • tanévre vonatkozó fontos információkat (iskolai napokat, szüneteket)
  • félévi átlagot.

A munkanaplót a tanuló a gyakorlati képzésre és az iskolai gyakorlatra köteles magával vinni.

• A tanulónak a munkanaplóba – napra szólóan – be kell jegyeznie a gyakorlati képzés során végzett tevékenységet, az elsajátított ismereteket.
  • A naplóba kell bejegyezni a tanuló hiányzásait, illetve azok igazolását.
  • A gyakorlati oktató a tanuló munkanaplóját minden hónap végén aláírásával látja el.
  • A munkanaplón keresztül tájékoztatja az illetékes szakképző iskolát a tanuló gyakorlati képzésbe tanúsított előmeneteléről (havi gyakorlati érdemjegy adása), valamint esetleges kéréseit is ezen keresztül teszi meg.